Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
VolverRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 2.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 2.0