Series
Ratings
208
Boston LegalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0