Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5