Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5