Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Some AirRated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0