Titles you rated
PsychoRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 3.0
The AxRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.0
The Floor PlanRated ★ 1.5
Rear WindowRated ★ 4.5
The Children ActRated ★ 4.0
A ManRated ★ 4.5