Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5