Titles you rated
SoulRated ★ 2.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
HawkingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Monster Hunter: Legends of the GuildRated ★ 2.5
Monster HunterRated ★ 0.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyRated ★ 1.5
DolittleRated ★ 2.0- 점박이 한반도의 공룡2 : 새로운 낙원Rated ★ 2.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0