Series
Ratings
121
Burn NoticeRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 2.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.5