Series
Ratings
59
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0