Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5