Series
Ratings
20
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0