Movies
Ratings
396
The Dark KnightRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Love Is in the AirRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5