Titles you rated
Witch's CourtRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 1.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 2.0
Nonstop 5Rated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 1.5
NonstopRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
All InRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0