Movies
Ratings
124
Cold MountainRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 2.0
HeroRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 4.0