Movies
Ratings
259
War HorseRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 0.5
The GhostRated ★ 0.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 0.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.5