Movies
Ratings
27
WatchmenRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0