Movies
Ratings
346
The GodfatherRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Book ThiefRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Legends of Oz: Dorothy's ReturnRated ★ 2.5
InnerspaceRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0