Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0