Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
M. ButterflyRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
TronRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0