Movies
Ratings
31
WatchmenRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0