Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0