Movies
Ratings
19
71: Into the FireRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0