Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Skam France Season 5Rated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0- Skam France Season 6Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5