Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
CarsRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 5.0