Movies
Ratings
595
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 1.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0