Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0