Series
Ratings
35
Years and YearsRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
XXRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0