Movies
Ratings
335
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Nutty ProfessorRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 2.0
The CallRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5