Titles you rated
CrankRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
Love+SlingRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.5
The Age of BloodRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 0.5- NEVERLANDRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0