Series
Ratings
65
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.5
Ever NightRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5