Titles you rated
6/45Rated ★ 1.5
LiftRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Night FishingRated ★ 3.0