Titles you rated
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 0.5
Big Windup!Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0