Series
Ratings
19
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0