Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0
City HallRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5