Movies
Ratings
269
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0