Series
Ratings
37
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.5
The BlacklistRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0