Titles you rated
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0- Cross GameRated ★ 4.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0