Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 0.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5