Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0