Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5