Movies
Ratings
12
Pearl HarborRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Big FishRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0