Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 2.5