Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Flowers of WarRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0- Black GospelRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 4.0