Movies
Ratings
440
IncendiesRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Wild TalesRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Maps to the StarsRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 1.0
CartRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0