Movies
Ratings
254
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5