Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 4.0
Royal RomanceRated ★ 2.5
Miss in KissRated ★ 1.0