Series
Ratings
72- 태풍상사Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 5.0
Captivating the KingRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Fubar Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0