Titles you rated
TaxiRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0