Movies
Ratings
50
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0